Oferta

Płyty winylowe

mini CD i mini DVD - 8 cm, wizytówki CD i DVD,

DVD 5, 9, 10, Audio, - ROM, - Video, - Extra,

CD - Audio, - ROM, - Video, - Extra,

 

Stale się rozwijamy i poprawiamy jakość naszego serwisu. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami i grafikami, aby produkt końcowy zaspokajał wszelkie wymagania.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI odnoszące się do płyt winylowych, kompaktowych oraz DVD.

 

Kopiowanie CD DVD

AUTHORING


Jako tłocznia CD DVD oferujemy pełny proces przygotowywania wydawnictw DVD-Video:

  • montaż materiału video i audio
  • kodowanie video do formatu MPEG II i audio do formatu Dolby Digital
  • przygotowanie wersji językowych w postaci audio lub napisów
  • wykonanie interaktywnego menu z wyborem scen, wersji językowej, materiałów dodatkowych
  • przygotowanie matrycy DVD
  • replikacja DVD lub duplikacja DVD-R

Kopiowanie CD DVD, Nagrywanie CD DVD, Powielanie CD DVD, Tłoczenie CD DVD

Szczegółowa Oferta usług autoringu DVD, VCD i innych usług multimedialnych

Powielanie CD DVDREPLIKACJA

Po zakończeniu skrupulatnego procesu masteringu, płyta jest gotowa do replikacji. Zaawansowana technologia zapewnia poprawność danych na każdej pojedynczej sztuce. Nie ważne czy potrzebujesz 500 czy 5 milionów kopii płyt, ich jakość będzie niezmiennie wysoka!

 

 

 

MASTERING

Mastering jest pierwszym krokiem w procesie replikacji zatem jest niezmiernie ważne aby został przeprowadzony prawidłowo. W naszej firmie rozpoczynamy go uważnie sprawdzając oryginał płyty CD pod kątem wirusów oraz błędów formatu. Gwarantuje to, że klienci nie będą mieli problemów z używaniem produktu. Następnie poprzez dokładny proces masteringu i elektrochemicznego nanoszenia podłoża metalicznego tworzymy idealną kopię płyty CD, która posłuży w procesie replikacji.

 

NADRUKI

Korzystając z ogromnych możliwości druku wysokiej jakości, powołujemy do życia projekty graficzne. Nasz profesjonalny zespół jest zawsze gotów pomóc w realizacji każdego nawet najbardziej skomplikowanego projektu graficznego.
Płyty uzyskają doskonały wygląd bez znaczenia czy będą zadrukowane w czerni i bieli, w kolorze, będą zawierały ilustrację, grafikę czy logo. Dzięki naszym możliwościom technicznym wygląd Twojego produktu na pewno zostanie zauważony.

 

 

PROJEKTOWANIE I USŁUGI GRAFICZNE

Działania naszego działu przygotowania graficznego mają zapewnić, że wygląd produktu będzie dokładnie taki jaki jest oczekiwany. Używając najnowocześniejszego sprzętu nasz wykwalifikowany zespół opracowuje projekt aby przygotować go do celów nowoczesnego druku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia zajmujemy się projektem efektywnie nie pozwalając na pogorszenie jego jakości.
Oprócz zdolności technicznych możemy także zaoferować naszą kreatywność. Jeżeli nie posiadasz własnego projektu nasi graficy zaproponują profesjonalny design okładki, opakowania, nadruku na Twojej płycie.

 

PAKOWANIE

Opakuj swoją płytę w dowolny wybrany przez siebie sposób. Nasz personel działu opakowań pracuje zgodnie z szczegółowymi wytycznymi. Umieścimy płyty w papierowych lub plastikowych kopertach, kartonowych pudełkach, pudełkach z tworzyw sztucznych o różnych rozmiarach, gustownych pudełkach metalowych lub zapakujemy je w opakowania hurtowe. Masz pomysł na opakowanie ? Będziemy współdziałać z Tobą aby zrealizować nawet najbardziej skomplikowany rodzaj opakowania!
Dodatkowo musisz wiedzieć, że nasz personel działu opakowań pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu aby zagwarantować, że zamówienie zostanie dostarczone najszybciej jak to możliwe.

 

LOGISTYKA I TRANSPORT

Różnorodność usług naszej firmy nie kończy się na replikacji i opakowaniach. Zapewniamy dostawę na czas płyt do klienta. Nasz dział logistyki dostarczy zamówienie zgodnie z wytycznymi. Lokalizacja blisko międzynarodowego lotniska oraz głównych dróg tranzytowych pozwala wysłać zamówienie w dowolne miejsce na świecie. W zależności od tego kiedy chcesz aby płyty zostały dostarczone, wyślemy je od razu lub przechowamy w magazynie aby wysłać je w odpowiednim czasie. Gdziekolwiek i kiedykolwiek potrzebujesz swoich płyt my je dostarczymy. Nasz wykwalifikowany personel pracuje 24 godziny na dobę aby sprostać terminom.

 

REPLIKACJA

Po zakończeniu skrupulatnego procesu masteringu, płyta jest gotowa do replikacji. Zaawansowana technologia zapewnia poprawność danych na każdej pojedynczej sztuce. Nie ważne czy potrzebujesz 500 czy 5 milionów kopii płyt, ich jakość będzie niezmiennie wysoka! tłoczenie płyt winylowych jest nieco inne niż produkcja płyt kompaktowych czy DVD. Produkcja winyli możliwa jest w wielu konfiguracjach. Prosimy zatem o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia szczegółów.

jeśli masz jakiekolwiek pytania Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .